آموزشی

بهترین فود بلاگرهای ایران و دنیا

بهترین فودبلاگر های ایران و دنیا

شغل فود بلاگر در دنیای امروز یکی از پردرآمدترین ها است. به همین خاطر بسیاری از افراد در سر تا سر دنیا به این فعالیت های حرفه ای می پردازند.

در سال های اخیر بسیاری از فود بلاگرهای ایرانی، تایوانی، چینی و… ویدیوهای پرمخاطبی را در فضای مجازی ارائه کرده و به شهرت رسیده اند.

این روزها گسترش رسانه های اجتماعی، سبب رونق فعالیت های فود بلاگرها در بستر برنامه هایی مانند اینستا و یوتیوب شده است.

برخی از مشهورترین این افراد را در ادامه معرفی می کنیم:

لیست بهترین فود بلاگر های ایران و دنیا

 1. امیر فود
 2. میلاد کلانتری
 3. لقمه
 4. عمو سینا
 5. شف بابک
 6. عمو روحی
 7. مهدیس فود
 8. مرجان فود
 9. سپیده فود
 10. مونی فود
 11. Rachel Mansfield
 12. Gaz Oakley
 13. Gina Homolka
 14. Bethany Gaskin
 15. Banzz
 16. Mayi_asmr
 17. مستر تیستر
 18. Keemi
 19. Yuka Kinoshita
 20. Dorothy

معرفی فود بلاگر Rachel Mansfield

بهترین فود بلاگر Rachel Mansfield
فود بلاگر Rachel Mansfield

Rachel Mansfield یکی از محبوب ترین فود بلاگرهای غذاهای سالم و ارگانیک است. خانم راشل این صفحه را اداره کرده و انواع دستور غذا و دسر را در پیج خود منتشر می کند.

 غذاهای وگان و ارگانیک Rachel Mansfield در میان مخاطبین بسیار محبوب شده و به شهرت این فود بلاگر حرفه ای می افزایند.

به همین خاطر خانم راشل در فهرست ۱۰ فودبلاگر معروف ایران و دنیا قرار می گیرد. او در پیج خود علاوه بر انواع رسپی ها و دستورهای غذا، نکاتی از شیوه زندگی خود و تحلیل انواع هویت بصری و لوگو رستوران را نیز منتشر می کند.

با استفاده از حساب کاربری خانم راشل با تکنیک هایی برای سالم غذا خوردن و دکوراسیون خانه نیز آشنا می شوید.

آدرس اینستاگرام: rachlmansfield

معرفی فود بلاگر Gaz Oakley

فود بلاگر gazoakley
فود بلاگر gazoakley

Gaz Oakley یکی از فودبلاگرهای مشهور اروپایی و آمریکایی است که در پیج خود اطلاعات دقیقی در رابطه با روش های تغذیه وگان منتشر می کند.

این وبلاگ نویس کتاب های آشپزی بسیاری را منتشر کرده و در کانال یوتیوب خود نیز در این حوزه فعالیت گسترده ای انجام می دهد. این فود بلاگر چشم انداز تازه ای به دنیای وگان و سبک زندگی رژیمی ایجاد کرده است.

در پیج اینستاگرامی Gaz Oakley می توانید به رسپی بسیاری از غذاهای خوشمزه تصاویر و ویژگی های هر یک آشنا شوید.

آدرس اینستاگرام: gazoakley

معرفی فود بلاگر Gina Homolka

فود بلاگر Gina Homolka
فود بلاگر Gina Homolka

یکی دیگر از حرفه ای ترین فودبلاگرهای اروپایی- آمریکایی به نام Gina Homolka معرفی می شود. نام او همیشه در میان ۱۰ فود بلاگر معروف ایران و دنیا  قرار داشته است.

نسخه های آموزشی ویدیویی این فودبلاگر حرفه ای و معرفی گام به گام مراحل آشپزی در صفحه مجازی این فود بلاگر سبب شهرت آن در این حوزه شده است. رنگ و لعاب زیبایی ویدیوها و فایل های صوتی به کار رفته در آن ها نیز توجه بسیاری از کاربران را به صفحه Gina Homolka جلب کرده است.

Gina Homolka تاکنون دو کتاب آشپزی در این حوزه نوشته که در رابطه با تغذیه و آشپزی سالم اطلاعات وسیعی در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید بسیاری از فایل های ویدیویی Gina Homolka را در صفحه های مجازی نیز در دسترس داشته باشید.

آدرس پیج اینستاگرام: skinnytaste

معرفی فود بلاگر Bethany Gaskin

فود بلاگر Bethany Gaskin
فود بلاگر Bethany Gaskin

یکی از کانال های مشهور یوتیوب که در زمینه فودبلاگری فعالیت دارد، با نام Bethany Gaskin معرفی شده و ویدیوهای پرمخاطبی را در سال های اخیر منتشر کرده است.

خوردن و نوشیدن انواع خوراکی های خوشمزه توسط Bethany Gaskin بسیار اشتها برانگیز بوده و توجه بسیاری را به این فودبلاگر حرفه ای جلب کرده است. سری ویدیوهای Bethany Gaskin با محتوای خوردن و آشامیدن انواع غذاها، بازدیدهای میلیونی در سر تا سر جهان داشته است.

نحوه حرف زدن و تعامل این ستاره فود بلاگر نیز یکی از نقاط قوت او به شمار می رود. این فود بلاگر نیز جایگاه مهمی در فهرست ۱۰ فودبلاگر معروف ایران و دنیا دارد.

آدرس اینستاگرام: bloveslife2

معرفی فود بلاگر Banzz

فود بلاگر banzz
فود بلاگر banzz

از دیگر فود بلاگرهای فعال در این حوزه، به نام Banzz شناخته می شود. این فود بلاگر به عنوان یکی از حرفه ای ترین موکبانگ ها در فضای مجازی شناخته می شود. این فودبلاگر حرفه ای در کشور کره فعالیت داشته و بسیاری از خوراکی های جذاب کره ای را به نمایش می گذارد. توانایی قابل توجه او در زمینه خوردن حجم انبوه غذا و توانایی فیزیکی او در بلع بیشتر از هر چیز مورد توجه قرار گرفته است. Banzz در اغلب ویدیوهای خود به زبان کره ای صحبت می کند. اما ویدیوهای او با دوبله های مختلفی در صفحه های مجازی منتشر می شوند.

معرفی فود بلاگر Mayi_asmr

فود بلاگر Mayi_asmr​
فود بلاگر Mayi_asmr​

یکی از محبوب ترین فودبلاگرهای جهانی که در لیست ۱۰ فود بلاگر معروف ایران و دنیا  قرار می گیرد، در کشور خودمان مشغول فعالیت است!

Mayi_asmr یک خانم دهه هفتادی است که در صفحه اینستاگرام خود متفاوت ترین رسپی های غذا را ارائه می دهد. مجموعه فعالیت های او در پیج فودبلاگری Mayi_asmr در زمینه معرفی رستوران ها، کافی شاپ ها، غذاخوری های مشهور تهران و سایر شهرها انجام می شود. همچنین این بلاگر در حوزه ویدیوهای موکبانگ نیز فعالیت داشته و فعالیت حرفه ای در این زمینه دارد.

Mayi_asmr در خصوص معرفی غذاهای غجیب و غریب نیز فعالیت داشته و در برخی از کلیپ های خود خوراکی های عجیب و غریب کشورها را نیز معرفی می کند. Mayi_asmr شما را به زندگی شخصی خود می برد و بخش هایی از روابط دوستانه و خانوادگی خود را به نمایش می گذارد. به همین خاطر جذابیت فعالیت های او برای مردم در داخل کشور افزایش می دهد.

معرفی فود بلاگر مستر تیستر

فود بلاگر mr.taster
فود بلاگر mr.taster

در فهرست ۱۰ فود بلاگر معروف ایران، مستر تیستر هم به عنوان یک فودبلاگر بین المللی معرفی می شود که فعالیت حرفه ای خود را در سر تا سر ایران و کشورهای اروپایی و خاورمیانه ای انجام می دهد.

این فود بلاگر حرفه ای انواع غذاهای بین المللی را تست کرده و در رابطه با آن ها اطلاعات دقیقی در اختیار مخاطبین قرار می دهد.

آدرس اینستاگرام: mr.taster

معرفی فودبلاگر Keemi

فود بلاگر keemi
فود بلاگر keemi

از فود بلاگرهای چالش برانگیز یوتیوب می توان به Keemi اشاره کرد که با مسابقات پرخوری خود در صفحه یوتیوب به شهرت بالایی دست پیدا کرده است.

او غذاهای خود را در مقابل دوربین می خورد و در زمینه آشپزی و بلاگری نیز فعالیت می کند. استریم ویدیوهای او تنها برای غذا خوردن انجام نمی شود.

با نگاهی به پیج Keemi می توانید اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با دنیای آشپزی به دست آورید.

معرفی فود بلاگر Yuka Kinoshita

فود بلاگر Yuka Kinoshita
فود بلاگر Yuka Kinoshita

یکی دیگر از جنجالی ترین فودبلاگرها در دنیای امروز Yuka Kinoshita نام دارد که به دلیل اشتهای بالایی که برای خوردن غذاها  در مقابل دوربین و به صورت زنده دارد به شهرت رسیده است.

این زن ژاپنی با وجود پرخوری بالایی که دارد، با اندامی ایده آل ظاهر می شود. در لیست ۱۰ فود بلاگر معروف ایران و دنیا یوکا در جایگاه مهمی قرار می گیرد.

معرفی فودبلاگر Dorothy

فود بلاگر Dorothy
فود بلاگر Dorothy

در میان ۱۰ فود بلاگر معروف ایران و دنیا Dorothy نیز یکی از محبوب ترین ها است. اغلب ویدیوهای او با زبان کره ای و انگلیسی ترجمه می شوند و به همین خاطر مخاطبین او بین المللی هستند.

Dorothy در برابر خوردن غذاهای تند و فلفلی نیز بسیار مقاوم عمل می کند.

معرفی فود بلاگر امیر فود

فود بلاگر امیر فود
فود بلاگر امیر فود

معرفی فود بلاگر میلاد کلانتری

فود بلاگر میلاد کلانتری
فودبلاگر میلاد کلانتری

معرفی فود بلاگر لقمه

فودبلاگر لقمه
فودبلاگر لقمه

معرفی فودبلاگر عموسینا (noonosin)

فودبلاگر عمو سینا
فودبلاگر عمو سینا

معرفی فود بلاگر شف بابک

فودبلاگر شف بابک
فود بلاگر شف بابک

معرفی فود بلاگر عمو روحی

فودبلاگر عمو روحی
فود بلاگر عمو روحی

معرفی فود بلاگر مهدیس فود

فودبلاگر مهدیس فود
فودبلاگر مهدیس فود

معرفی فود بلاگر مرجان فود

فودبلاگر مرجان فود
فودبلاگر مرجان فود

معرفی فود بلاگر سپیده فود

فودبلاگر سپیده فود
فودبلاگر سپیده فود

معرفی فود بلاگر گیلانی - mooni foodii

فودبلاگر سپیده فود
فودبلاگر سپیده فود

جمع بندی

در این بخش در رابطه با ۱۰ فود بلاگر معروف ایران و دنیا اطلاعاتی را به دست آوردید. در این فهرست نام هایی آشنا از چندی از فودبلاگرهای ایرانی نیز وجود دارد که فعالیتی گسترده در این حوزه داشته اند.

فود بلاگرها اغلب در زمینه معرفی انواع خوراکی های جذاب و جدید، آشنایی با رسپی های خوشمزه غذاها، آشنایی با رژیم های غذایی و… فعالیت می کنند. در این فهرست برخی از فود بلاگرهای برتر کره ای، آمریکایی و اروپایی نیز وجود دارند که فعالیت های آن ها در این حوزه مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

اگر دوست داشتید با فود بلاگر های بیشتری آشنا شوید برای ما کامنت بگذارید تا در آپدیت های بعدی به طور کامل تری معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *