بسته بندی نان و شیرینی

بسته بندی نان و شیرینی
جعبه دسر

دسته بندی محصولات

مزایای بسته بندی نان و شیرینی

شیرینی‌ پزی‌ها و نانوایی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان، محصولات خود را در بسته‌ بندی قرار می‌دهند. با بسته بندی نان و شیرینی، ماندگاری محصول بیشتر شده و جلوی بیات شدن گرفته می‌شود. همچنین بسته بندی به کسب و کار شما هویت بصری داده و به تبلیغ آن کمک می‌کند.

داروما پک با داشتن تنوع بالایی از انواع بسته بندی شیرینی، آماده همکاری با مجموعه‌ داران است. شما می‌توانید با ارائه طرح اختصاصی یا درخواست طراحی، بهترین بسته بندی را متناسب با هویت برندتان سفارش دهید.

بسته بندی نان و شیرینی برای افزایش ماندگاری، حفظ کیفیت و راحتی حمل و نقل اهمیت بسیار دارد. همچنین این مساله به حفظ زیبایی ظاهری و جلوه دادن به نان و شیرینی نیز کمک می‌کند.

از مهم‌ترین مزایای بسته بندی محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • حفظ تازگی و ماندگاری: بسته بندی از ورود هوا و رطوبت جلوگیری کرده و سرعت فاسد شدن را کاهش می‌دهد. به همین دلیل با قرار دادن نان و شیرینی در داخل بسته، برای مدت زمان طولانی سالم می‌ماند. همچنین جلوی ورود آلودگی‌ها نیز گرفته می‌شود.
 • راحتی حمل و نقل: بسته بندی مناسب به حمل راحت نان و شیرینی کمک کرده و از آسیب رسیدن به آن‌ها جلوگیری می‌کند.
 • برندسازی و ایجاد هویت برند: قرار دادن محصول در داخل بسته، علاوه بر سالم نگه داشتن آن، برای تبلیغات و برند سازی نیز مناسب است. شما می‌توانید با چاپ لوگو و اطلاعات برند بر روی بسته، برندتان را به مشتریان معرفی کنید.
 • افزایش قیمت محصول و بهبود ظاهر آن: اگر محصولات خود را در داخل بسته مناسبی قرار دهید، قیمت و ارزش آن افزایش پیدا می‌کند.
 • حفظ بهداشت: با قرار دادن نان و شیرینی در بسته بندی، از تماس مستقیم دست و سایر اشیا با آن‌ها جلوگیری می‌شود. برای ارسال این شیرینی ها هم می‌توانید از پاکت بیرون بر استفاده کنید.
 • درج اطلاعات محصول بر روی آن: در نانوایی‌های سنتی، مشتریان مراحل پخت نان را می‌بینند و به همین دلیل به بسته بندی خاصی نیاز ندارد. اما در نان‌های کارخانه‌ای، از آنجایی که مشتری هیچ اطلاعاتی از مواد تشکیل‌ دهنده نان در اختیار ندارد، باید به طور شفاف اطلاعات نان و شیرینی روی بسته بندی آورده شود.

چرا بسته بندی شیرینی اهمیت زیادی دارد؟

رطوبت موجود در نان برای رشد کپک‌ها و میکروارگانیسم‌ها محیط مناسبی است. از طرفی کم شدن رطوبت نیز باعث بیاتی نان شده و طعم، عطر و بو آن تغییر می‌کند. اما هنگامی که این محصول را داخل بسته مناسب قرار می‌دهیم، جلوی ورود میکروب و عوامل بیماری‌زا گرفته شده و از طرفی رطوبت نان تا رسیدن به دست مشتری حفظ می‌شود.

انواع بسته بندی‌های نان و شیرینی

برای حفظ تازگی نان و شیرینی و رعایت بهداشت در آن، از محصولات مختلفی استفاده می‌شود که برخی از آن‌ها عبارتند از: 

1.جعبه شیرینی

در شیرینی‌ پزی‌ها برای ارائه محصول به مشتریان از جعبه‌های مخصوص شیرینی استفاده می‌کنند که علاوه بر حفظ تازگی، باعث راحتی در حمل و نقل می‌شود. همچنین با چاپ اختصاصی بر روی آن می‌توان مشتریان زیادی را جذب کرد.

بسته بندی جعبه شیرینی معمولا بر طبق وزن دسته‌ بندی می‌شود که پرکاربردترین آن‌ها عبارتند از:

 • جعبه شیرینی نیم کیلویی
 • جعبه شیرینی 1 کیلویی
 • جعبه شیرینی 2 کیلویی

2.پاکت نان و شیرینی

از پاکت نان و شیرینی برای نگه داشتن مواد غذایی به صورت روزانه استفاده می‌کنند تا تازگی محصول حفظ شود. چرا که اگر نانوایی‌ها و شیرینی‌ پزی محصولات را تازه نگه ندارند، مشتریان خود را از دست خواهند داد. این محصول مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قیمت مناسب
 • حمل آسان شیرینی، نان فانتزی و پیراشکی
 • حفظ تازگی و رطوبت
 • امکان چاپ لوگو و طرح اختصاصی بر روی آن
 • حفظ بهداشت
 • امکان تولید در تیراژ‌های مختلف

در تولید پاکت نان و شیرینی از جنس‌های مختلفی استفاده می‌کنند که کرافت، پاکت مومی، تحریر، گلاسه و ایندربرد از پرکاربردترین‌ها به شمار می‌روند.

3.زیره کیک و شیرینی

این محصول یکی از پرمصرف‌ترین لوازم به شمار می‌رود که از جنس‌های مختلفی همچون مقوا، کریستال، چوب و پلاستیک درست می‌شود. البته در حال حاضر جنس مقوایی کاربرد بسیار زیادی دارد. زیره کیک و شیرینی در انواع مختلفی تولید می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به مدل مربع، مستطیل و گرد اشاره کرد. از آنجایی که این محصول به صورت مستقیم با کیک و دسر در تماس است، حتما باید از مواد بهداشتی تهیه شود. همچنین شما می‌توانید برای بسته بندی کاپ کیک ها و انوع دسرها از جعبه دسر نیز استفاده کنید.

4.جعبه وافل

از دیگر محصولات بسته بندی نان و شیرینی، جعبه وافل است که نقش بسیار مهمی در حفظ کیفیت و طعم وافل دارد. برای سرو شیرینی وافل در داخل سالن و حتی سفارش‌های بیرون بر، جعبه بهترین گزینه است. جنس به کار رفته در تولید جعبه وافل با توجه به تماس مستقیم خوراکی با آن، ایندربرد بهداشتی است.

امکان سفارش جعبه وافل با طرح و چاپ اختصاصی از مجموعه داروماپک وجود دارد. با طراحی حرفه‌ای بر روی این جعبه می‌توان علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری، تبلیغات نیز انجام داد.

5.جعبه کروسان

برای گرم و تازه نگه داشتن این شیرینی خوشمزه تا زمان رسیدن به دست مشتری، استفاده از بسته بندی مناسب لازم و ضروری است. در واقع اولین چیزی توجه مشتری را به خود جلب می‌کند، بسته بندی است که هر چقدر شیک و جذاب باشد، باعث افزایش فروش می‌شود. اصلی‌ترین وجه تمایز پاکت مومی کروسان با مدل‌های معمولی، همین طراحی جذاب روی جعبه است.

بنابراین حتما موقع سفارش این محصول آن را به صورت اختصاصی طراحی و چاپ کنید.

6.جعبه کیک

یکی دیگر از انواع جعبه‌هایی که در بسته بندی نان و شیرینی استفاده می‌شود، جعبه کیک است که با توجه به کاربرد در انواع مختلفی تولید می‌شود. در هنگام خرید این محصول باید وزن کیک را در نظر بگیرید. جعبه کیک به دو صورت از پیش آماده شده و سفارش اختصاصی در بازار موجود است. در مدل سفارشی می‌توانید اندازه، ابعاد، جنس و نوع طراحی را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

برخی از مدل‌های محبوب این محصول عبارتند از:

 • جعبه‌های ارتفاع بلند
 • باکس‌های ساده مقوایی
 • جعبه‌های کیفی
 • جعبه‌های طلقی

چنانچه قصد سفارش و خرید جعبه کیک را داشتید، با کارشناسان داروماپک تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

چاپ اختصاصی بسته بندی شیرینی

راه‌های مختلفی برای برندسازی و تبلیغ کسب و کار وجود دارد. یکی از بهترین راه‌ها برای اینکار، چاپ لوگو و طرح اختصاصی بر روی بسته بندی است. اگر محصولات خود را در بسته بندی‌های ساده به مشتریان ارائه دهید، تنها به حفظ تازگی و کیفیت محصول کمک می‌کند. اما با چاپ اختصاصی، هم طراحی ظاهری بسته شیک و جذاب می‌شود و هم می‌توانید از این فرصت برای تبلیغات و برندسازی استفاده کنید.

هنگامی که مشتری محصول با کیفیت را از شما خریداری می‌کند، ناخودآگاه طراحی و رنگ به کار رفته در بسته بندی، در ذهنش ماندگار می‌شود. بعد از آن هر وقت آن طرح را مشاهده کند، به یاد محصولات شما خواهد افتاد. در نتیجه امکان دارد همان لحظه دوباره خرید کند. همچنین اگر فرد دیگری از او کمک خواست، محصولات شما را معرفی می‌کند؛ این یعنی تبلیغات دهان به دهان که بهترین نوع تبلیغ است.

برای چاپ طرح اختصاصی بر روی پلیت شیرینی یا بسته بندی نان و شیرینی، کافی است طرح مورد نظر را برای ما ارسال کنید. در صورتی هم که هیچ طرح خاصی ندارید، گرافیست‌های داروما پک طرح مورد نظر شما را پیاده‌سازی می‌کنند.

جنس بسته بندی نان و شیرینی

نان و شیرینی به صورت مستقیم با بسته بندی در تماس هستند و به همین دلیل در تولید آن‌ها از مقوای بهداشتی استفاده می‌شود. اما چرا مقوا؟ آیا نمی‌توان از سایر جنس‌ها استفاده کرد؟ مقوا چند ویژگی بسیار مهم دارد که عبارتند از:

 • امکان چاپ هر نوع طرح اختصاصی بر روی آن وجود دارد.
 • نسبت به سایر جنس‌ها استحکام بیشتری دارد.
 • بهداشتی است.
 • در برابر حرارت مقاوم است.
 • قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

از این رو در تولید انواع بسته بندی نان و شیرینی در داروماپک از جنس مقوا استفاده می‌کنیم. مقوا نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه پرکاربردترین آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

 • مقوا ایندربرد: بهداشتی‌ترین جنس برای تولید بسته بندی شیرینی، مقوا ایندربرد است. این مقوا ضخامت بالایی داشته و قیمت پایینی نسبت به سایر انواع دارد. همچنین امکان بازیافت و بازگشت به طبیعت را دارد.
 • مقوا ایفلوت: این مقوا در دو نوع 3 و 5 لایه تولید می‌شود و حرارت را به مدت طولانی نگه می‌دارد.

ابعاد بسته بندی نان و شیرینی

هر کدام از بسته بندی‌های نان و شیرینی با توجه به کاربردشان دارای ابعاد مختلفی هستند. بنابراین قبل از سفارش باید نوع محصول و وزن را مشخص نمایید. در مجموعه چاپ و بسته بندی داروماپک امکان سفارش هر نوع بسته بندی با مدل و چاپ اختصاصی وجود دارد.

قیمت طراحی و چاپ بسته بندی شیرینی

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ابعاد، طرح، تیراژ و جنس اشاره کرد. چنانچه قصد استعلام قیمت این محصول را دارید، با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا بعد از دریافت اطلاعات محصول، بهترین بسته بندی را به شما پیشنهاد دهند.

ما در این مجموعه تلاش می‌کنیم تا قیمت نهایی را به حداقل برسانیم و مشتریان هیچ دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند. برای کم شدن هزینه‌های چاپ، بهترین پیشنهاد استفاده از چاپ افست در تیراژ 5 هزار عدد است.

 چرا از داروماپک بخریم؟

 • مشاوره طراحی
 • انتخاب متریال با کیفیت
 • انتخاب رنگ با توجه به برند شما
 • امکان ساخت ماکت 1-1 و نمونه گیری و جلسه با کارفرما پیش از تولید
 • پشتیبانی در 24 ساعته در تمام روزهای هفته، حتی در ایام تعطیل
 • امکان همکاری به صورت اقساطی
 • انتخاب کاغذ و مقوا از برند های با کیفیت بازار برای محصولات مشتریان

با ثبت سفارش در داروماپک می توانید بسته بندی های مقوایی و کارتنی را با کیفیت بالا و چاپ شخصی سازی شده را با بالاترین استانداردهای چاپ و بسته بندی دریافت کنید. با ارائه مشاوره طراحی ، انتخاب متریال مناسب و رنگ متناسب با برندتان می‌توانید هزینه های خود را کاهش دهید. تیم مشاوره حرفه ای ما پاسخگوی سوالات شما هستند. همچنین با امکان انتخاب از میان تعداد زیادی محصولات داروماپک و کاهش هزینه های قالب، می توانید به صورت مطمئن و با اطمینان از بسته بندی های با کیفیت برند خود استفاده کنید.

 

نحوه سفارش بسته بندی نان و شیرینی از داروما پک

بسته بندی علاوه بر تازه نگه داشتن مواد غذایی، نشان‌دهنده هویت مجموعه شما است. با داشتن بسته بندی مناسب، برندتان معروف می‌شود و مشتریان زیادی به دست می‌آورید. شرکت چاپ و بسته بندی داروماپک برای کمک به شما عزیزان و راه‌اندازی کسب و کار موفق، انواع خدمات چاپ را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه می‌کند.

این مجموعه خدمات مختلفی را برای مشتریان در نظر گرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کلیه مراحل سفارش در این مجموعه به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌شود. بنابراین لازم نیست چندین ساعت در ترافیک بمانید.
 • طراحی بسته بندی به صورت رایگان و توسط تیم حرفه‌ای انجام می‌شود.
 • در تولید بسته بندی شیرینی از مواد اولیه باکیفیت و بهداشتی استفاده می‌کنیم.
 • سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن آماده و ارسال می‌شود.
 • هر نوع طرح اختصاصی بر روی بسته بندی چاپ می‌شود.
 • امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور وجود دارد.
 • کیفیت چاپ و متریال به کار رفته در آن را ضمانت می‌کنیم.

برای ثبت سفارش و استفاده از خدمات داروماپک، با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

سایر محصولات داروما پک

سوالات متداول

چاپ و بسته بندی محصولات نان و شیرینی چقدر زمان میبرد؟

بسته به نوع چاپ و بسته بندی بین 20 الی 40 روز کاری زمان میبرد.

حداقل و حداکثر میزان سفارش چقدر است؟

محدودیتی در تولید و تیراژ محصولات وجود ندارد و حداقل سفارش نیز برای انواع مختلف این محصول متفاوت است. شما میتوانید جهت اطلاع از حداقل سفارش و سایر موارد با کارشناسان داروماپک از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید یا از صفحات محصول اطلاعات را کسب کنید. 

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید