جعبه دونات

 • جعبه دونات اختصاصی مقوایی مناسب برای بسته بندی انواع کیک‌ و کاپ کیک‌
 • یک محصول بسیار کاربردی برای استفاده در کافه بیکری ها، قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها
 • طراحی و چاپ اختصاصی با بالاترین کیفیت
 • ایندربرد کاملا بهداشتی

ویژگی محصول:

جنس کاغذ جنس جعبه

ایندربرد 300 گرم

نوع چاپ نوع چاپ

افست

خدمات پس از چاپ خدمات پس از چاپ

سلفون مات

حداقل تیراژ حداقل تیراژ

1000 عدد, 3000 عدد

ارتفاع جعبه

طول جعبه

عرض جعبه

7 سانتی‌متر ( دلخواه )

17 سانتی‌متر ( دلخواه )

11 سانتی‌متر ( دلخواه )

جعبه دونات و جعبه پیراشکی طراحی و چاپ اختصاصی

دونات این روزها یکی از شیرینی‌های محبوب در کافه‌ها و قنادی‌ها است. احتمالا هر جا که باشید اگر هوس دونات کنید، می‌توانید به راحتی این خوراکی محبوب را پیدا کنید.

همین جاست که جعبه دونات اهمیت خاصی پیدا می‌کند، شما می‌توانید با طراحی جعبه دونات به صورت اختصاصی و خیلی جذاب مشتری‌های خود را شگفت زده کنید. 

باید گفت که یک بسته‌بندی جذاب برای دونات‌های شما می‌تواند در جذب مشتری و افزایش فروش شما تاثیر داشته باشد. جعبه دونات در طرح، رنگ و اندازه‌های مختلف و متنوعی تولید می‌شود، حتی با داروما پک می‌توانید طراحی اختصاصی برای دونات‌هایتان داشته باشید و همه را شگفت زده کنید.

این خوردنی‌های جذاب در اشکال و مدل‌های متفاوتی تهیه می‌شوند و نیازمند بسته بندی‌های خاصی هستند. همانطور که می‌دانید این نوع شیرینی‌های خوشمزه و جذاب باید شرایط نگهداری مناسب و بهداشتی داشته باشند تا فاسد، خراب یا له نشوند.

دغدغه‌ای که صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کافه دارها با آن رو به رو هستند این است که این دونات و پیراشکی‌های جذاب و خوشمزه را چگونه بسته بندی کنند تا بتوانند هم بیرون بر و هم برای سرو داخل کافه مناسب و مقرون به صرفه باشد. حال سوالی که ایجاد می‌شود این است:

جعبه دونات از کجا بخرم ؟

خرید و انتخاب بهترین نوع بسته بندی که هم با کیفیت و مقاوم باشه هم بهداشتی باشه و هم مقرون به صرفه باشه شاید تا کنون برای شما دشوار باشد. اما هم اکنون شما می‌توانید این نوع بسته بندی‌ها را بدون هیچگونه دغدغه تهیه نمایید.

چاپ و بسته بندی داروما پک با دارا بودن بهترین متخصصین و مشاوران با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مراکز پخش و تهیه دونات‌ها و قنادی‌ها و کافه بیکری‌ها برای انتخاب بهترین نوع بسته بندی این امکان را برای شما فراهم نموده تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات و قیمت را دریافت نمایید.

تفاوت جعبه دونات و جعبه پیراشکی

جعبه دونات و جعبه پیراشکی‌ها تفاوت چندانی باهم ندارند در میان انتخاب بین جعبه دونات و جعبه پیراشکی باید به میزان مقاومت بسته بندی برای نگهداری و عدم آسیب به پیراشکی‌ها و دونات‌ها توجه کرد میتوان گفت دونات‌ها نسبت به پیراشکی‌ها بافت نرم‌تری دارند و نیازمند بسته بندی‌هایی با مقاومت بالاتری هستند.

همچنین دونات‌ها عموما دارای طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و جذابی هستند که شما میتوانید برای انتخاب بسته بندی از جعبه‌هایی که دارای پنجره و طلق هستند استفاده نمایید.

به طور کلی، تفاوت اصلی میان جعبه پیراشکی و جعبه دونات در اندازه، کاربرد و محتوا است. جعبه پیراشکی برای بسته‌بندی غذاهای بزرگ‌تر و گرم و سرد مناسب است، در حالی که جعبه دونات به عنوان یک راه حل بسته‌بندی برای ساندویچ‌های کوچک و میان وعده‌ها به کار می‌رود.

بهترین نوع بسته بندی دونات و جعبه پیراشکی چه ویژگی هایی باید دارا باشد؟

ویژگی‌های جعبه دونات:

 1. طراحی شده برای بسته‌بندی و حمل دونات‌های خوشمزه کرم دار و روکش دار.
 2. از کاغذ مقوایی نسبتا مقاوم ساخته شده که از خراب شدن محتویات و له شدگی جلوگیری می‌کند.
 3. معمولا دارای شکل مستطیلی یا مربعی است تا برای همه دونات‌ها مناسب باشد.
 4. گاهی اوقات دارای پنجره‌ای در بالای جعبه هستند که به مشتری اجازه می‌دهد محتویات داخلی را ببیند تا جذابیت دونات‌های خوشمزه و خوشگل شمارا چند برابر کند.
 5. از جمله محتویات رایج در این جعبه‌ها ساندویچ‌ها، شیرینی‌ها و میان وعده‌های دیگر است.
 6. معمولا بر روی آن‌ها نام رستوران، کافه بیکری‌ها یا فروشگاه و نوع دونات مشخص می‌شود.
 7. در بسته بندی این نوع محصولات معمولا از زیره‌هایی مانند زیر کیکی استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های جعبه پیراشکی:

 1. طراحی شده برای بسته‌بندی و حمل پیراشکی‌های خوشمزه و جذاب.
 2. از موادی مانند کاغذ مقوایی یا کاغذ مقاوم در برابر رطوبت ساخته می‌شوند.
 3. معمولا دارای شکل مستطیلی یا مربعی هستند تا مناسب برای تمام پیراشکی‌ها باشد.
 4. اغلب بر روی آن‌ها تصاویر یا لوگوهای مربوط به رستوران و کافه‌ها یا فروشگاهی که محصول را تهیه کرده‌اند قرار داده می‌شود.
 5. مناسب برای حمل و نگهداری غذاهای گرم و سرد و ایجاد عایق حرارتی و رطوبتی مناسب برای حفظ کیفیت غذا.
 6. این نوع بسته بندی‌ها که دارا مقاومت بسیار بالایی هستند مناسب برای انواع محصولات شما خواهد بود.

سرو دونات در کافه ها و کافه بیکری ها چگونه انجام می‌شود؟

سرو دونات به دو صورت می‌تواند انجام شود: به صورت بیرون بر (Takeaway) و به صورت سالن بر (Dine-in). در هر دو روش، مانند جعبه کیک جعبه‌های مخصوص بسته‌بندی دونات ها و جعبه پیراشکی ها به صورت تخصصی به کار می‌روند، اما نکاتی که باید در انتخاب جعبه و بسته‌بندی آنها در هر روش مد نظر باشد، ممکن است متفاوت باشند. در ادامه متوجه تفاوت میان بسته بندی سالن بر و بیرون دونات ها و پیراشکی ها خواهید شد.

جعبه دونات بیرون بر برای سرو دونات به صورت (Takeaway):

 • انتخاب جعبه: جعبه‌هایی که برای سرو دونات به صورت بیرون بر استفاده می‌شوند، باید مناسب برای حمل و نگهداری دونات ها باشند. این جعبه‌ها باید مقاوم و ضد رطوبت باشند تا دونات در طول حمل متاثر ضربه و آسیب نشود.
 • بسته‌ بندی: دونات‌ها و پیراشکی های جذاب درون جعبه‌ای قرار می‌گیرد که از کاغذ مقوایی یا کاغذ مشابه ساخته شده است. سپس جعبه بسته می‌شود و ممکن است نام رستوران یا محل فروش بر روی آن قرار گیرد. در نهایت، اطمینان حاصل می‌شود که جعبه به درستی بسته شده و هیچ لغزش یا نفوذی وجود ندارد همچنین برای سرو دونات ها به صورت بیرون بر عموما برای جلوه های زیبا و جذاب از طلق یا پنجره هایی روی این جعبه بسته بندی ها استفاده میکنند.

سرو دونات به صورت سالن بر (Dine-in):

 • انتخاب جعبه: در این حالت، معمولاً از جعبه‌هایی استفاده می‌شود که از موادی مثل کاغذ مقوایی ساخته شده‌اند تا هم برای مشتری زیبا و جذاب باشد هم مقرون به صرفه باشد. این جعبه‌ها باید زیبا و قابل قبول برای قرار دادن روی میزهای سرو در رستوران یا کافه باشند.
 • بسته‌ بندی: دونات ها به زیبایی درون جعبه قرار می‌گیرد. ممکن است در این حالت از جعبه‌های با پنجره برای نمایش زیبای دونات استفاده شود تا مشتریان بتوانند با سهولت قبل از باز کردن جعبه، محتویات داخلی را ببینند. سپس جعبه بسته می‌شود و به مشتری تحویل داده می‌شود.

سوالات متداول مشتریان

جنس جعبه دونات ها معمولا از چه نوع مقوایی است؟

برای بسته بندی دونات و پیراشکی ها از ایندر برد 300 گرم استفاده می‌کنند که هم از مقاومت بالایی برخوردار است هم شکل بسیار جذاب و زیبایی به محصولات شما می‌دهد.

رایج ترین ابعاد در جعبه دونات و بسته بندی پیراشکی چه ابعادی است؟

در اکثر کافه بیکری های سراسر شهر برای بسته بندی دونات ها و پیراشکی ها از بسته بندی هایی استفاده میکنند که دارای ابعاد : ارتفاع (7 سانتی متر) طول (17 سانتی متر) عرض (11 سانتی متر) باشد.

حداقل تیراژ برای ثبت سفارش جعبه دونات ها چه تعداد می‌باشد؟

حداقل تیراژ جعبه دونات برای ثبت سفارش در تمامی مراکز چاپ و بسته بندی 1000(هزار) عدد می‌باشد.

برای تحویل سفارش چه مدت زمان نیاز است؟

سفارشاتی که در داروما پک ثبت می‌شوند در کمترین زمان ممکن تا حداکثر یک هفته کاری به دست شما کافه دار های عزیز و صاحبین مشاغل خواهد رسید.

محبوب ترین جعبه دونات ها برای کافه ها چه ویژگی دارد؟

در کنار کیفیت محصولی که ارائه میدهید بسته بندی شما سفیر برند کافه شما خواهد بود بنابراین جعبه دونات شما باید بسیار جذاب باشد تا در ذهن مشتری ماندگار شود داروما پک برای شما بهترین و محبوبترین جعبه دونات لاکچری موجود را فراهم میکند تابسته بندی شما نقطه تمایزی میان رقبا باشد.

جنس کاغذ جنس جعبه

ایندربرد 300 گرم

نوع چاپ نوع چاپ

افست

خدمات پس از چاپ خدمات پس از چاپ

سلفون مات

حداقل تیراژ حداقل تیراژ

1000 عدد, 3000 عدد

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جعبه دونات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال کالا داروماپک
 • مشتریان تهران

ارسال کالا برای مشتریان ساکن تهران توسط باربری اختصاصی داروماپک انجام می‌شود.

 • مشتریان شهرستان

استفاده از باربری داروماپک برای ارسال سفارشات شما از شهر خودمون به شهرهای دیگر مقرون به صرفه نیست به همین دلیل از باربری های بین شهری استفاده می‌کنیم که هزینه آن مطابق قیمت اعلام شده توسط باربری‌ها محاسبه می‌شود.

 

ارسال کالا صادراتی داروماپک
 • صادرات

ما برای ارسال محصولات به خارج از کشور با توجه به مقصد مورد نظر از باربری های زمینی و هوایی استفاده می‌کنیم.

نحوه پرداخت داروماپک
 • نحوه پرداخت

برای اطلاع از نحوه پرداخت سفارش می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.